Organizacja wesela
Twoje wesele

Do dyspozycji gości z przyjemnością oddajemy naszą piękną i przestronną salę bankietową, w której możemy zorganizować równocześnie przyjęcie dla maksymalnie 300 osób. Sala została zaprojektowana w nowoczesnym stylu z subtelnymi regionalnymi akcentami, które swoją prostotą dodają temu miejscu jeszcze lepszego charakteru. Wystrój sali jest elegancki i wyrafinowany z przewagą bieli i jasnego drewna. Ogromne wrażenie robi nowoczesny, monochromatyczny bar, który znajduje się w centralnej części obiektu. Wystrój dopełniają okrągłe, nakryte śnieżnobiałymi obrusami stoły oraz drewniane krzesła z eleganckim, jasnym obiciem.

Oferowana przez nas sala idealne nadaje się do organizacji wesel, chrzcin, komunii, urodzin, spotkań biznesowych, konferencji, czy imprez firmowych. Sala jest klimatyzowana, z możliwością zamówienia dodatkowej dekoracji tematycznej na życzenie klienta. Zapewniamy również wi-fi i bezpłatny parking dla gości.

Nasze usługi uzupełniamy dla Państwa także wykwintnym menu, które jest dostosowane indywidualnie do preferencji i potrzeb każdego gościa. Jesteśmy pewni, że pyszne dania przygotowane przez naszych kucharzy zapewnią Państwu niezapomniane wrażenia wizualne oraz smakowe.

W naszej ofercie mamy do wyboru dodatkowo menu wegetariańskie, dziecięce oraz dla alergików. Wszystkie potrawy przygotowywane są pod okiem naszego utalentowanego Szefa Kuchni. W wyborze najlepszego menu na konkretną uroczystość z pewnością pomoże wcześniejsza degustacja, w trakcie której będą Państwo mieli możliwość indywidualnej konsultacji z Szefem Kuchni oraz naszym koordynatorem ds. uroczystości. Podczas etapu organizacji wydarzenia nasz kordynator będzie do Państwa dyspozycji zarówno w kwestiach technicznych, kulinarnych, jak i logistycznych.

Rezerwacje

513 758 741
menu
Propozycja

Menu

O oprawę kulinarną uroczystości zadbają nasi utytułowani kucharze specjalizujący się w tradycyjnych, staropolskich daniach z akcentami nowoczesnej kuchni świata.

Propozycja

Mistrz Cukiernictwa

Lśniące rochery i praliny, oryginalne desery, pyszne, domowe ciasta, ciasteczka w najróżniejszych smakach i kształtach, niebiańsko lekkie bezy, tort, zapierający dech w piersiach Gości...

jablko deser
drink bar
Propozycja

Drink Bar

Barmani na weselu to doskonała propozycja dla osób, które chcą uatrakcyjnić swoje przyjęcie. Barmani na weselu nie tylko serwują drinki, ale tworzą wspaniałą atmosferę na uroczystości. Wasi Goście mogą pić swoje ulubione drinki oraz próbować nowych smaków. Jest to również wspaniała atrakcja dla dzieci, które bardzo chętnie próbują bezalkoholowych koktajli.

Galeria
Sala weselna